BLOG
Yayın Tarihi : 01.03.2022 21:50 | Blog
UZUN ÖMÜRLÜ TELEFONLAR İÇİN: EKRAN KORUYUCU

UZUN ÖMÜRLÜ TELEFONLAR İÇİN: EKRAN KORUYUCU

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte telefonlar, günlük ve iş hayatımızın ayrılmaz birer parçası haline gelmiştir. Fiyatların ve maliyetlerin giderek arttığı bir ortamda telefonların uzun ömürlü olması çok önemlidir. Çünkü yeni bir telefon almak ekstra bir maliyet oluşturacağı gibi her özelliğine hâkim olduğumuz telefonumuzdan yeni bir telefona geçiş yapılmasına neden olacaktır. Bu yüzden telefonlarımızın daha uzun ömürlü olması için bazı ekstra ekipmanlar kullanırız.

Telefonlarımızın daha uzun ömürlü olması için kullandığımız ekipmanların başında ekran koruyucular gelir. Ekran koruyucu; telefonumuzu darbe ve çizilmelere karşı korumakla kalmaz, aynı zamanda ekrandaki görüntünün kalitesini korur. Bunların dışında ise günümüzde bazı ekran koruyucu modelleri gizliliği de sağlamaktadır.

Ekran koruyucular gizliliği sağlayabilmek için çeşitli teknolojiler kullanılarak üetilmiştir. Bu tür ekran koruyucuları sahip olduğu teknoloji sayesinde telefon ekranını sadece karşısındaki kişiye gösterir. Bu sayede etrafınızdaki kişiler ekranınızı göremez ve gizliliğiniz sağlanmış olur. Bu özelliğe sahip olan ekran koruyuculara genel olarak “Hayalet Ekran Koruyucu” adı verilmektedir.

Görüldüğü üzere ekran korucuyu, telefonumuzun uzun ömürlü olması için oldukça önemlidir. Bu yüzden ekran koruyucu satın alırken / seçerken bazı noktalara dikkat etmeliyiz.

Bu yazımızda sizler için Ekran Koruyucu Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz sorusuna cevap vereceğiz.

Ekran Koruyucu Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Ekran koruyucu satın alırken ilk olarak telefonumuzun modeli ile uyumlu olup olmadığını kontrol etmeliyiz. Eğer ekran koruyucu, telefonumuzun modeli ile uyumlu değilse dokunmatiğin çalışamamasına neden olabilir, hoparlör ve mikrofonu kapatabilir ya da telefonumuza çeşitli şekillerde zarar verebilir. Ekran koruyucu ile telefon modelimiz uyumluysa, dikkat edilmesi gereken başka noktalarda vardır.

Ekran koruyucu seçerken dikkat etmeniz gereken özellikler şu şekildedir;

1. Kalite

Her teknolojin üründe olduğu gibi ekran koruyucularda da kalite çok önemlidir. Kalitesiz bir ekran koruyucu telefon dokunmatiğinin çalışmasına engel olabilir. Böyle bir durum yaşanırsa, telefonumuzun ömrü ciddi şekilde azalabilir. Bu yüzden ekran koruyucu satın alırken kaliteli bir ürün aldığımıza emin olmalıyız.

Kaliteli ekran koruyucu modelleri için sitemizi inceleyebilirsiniz.

2. Uygun Fiyat

Kalite, ekran koruyucu için çok önemli bir özelliktir. Ancak bir ürün ne kadar kaliteli olursa olsun, aynı zamanda uygun fiyatlı olmalıdır. Ekran koruyucu modellerini incelerken ürünün kalitesinin yanında fiyatı da dikkate alınmalıdır. Piyasada bulunan ekran koruyucu modelleri arasında seçim yaparken, ürünün fiyat / performans açısından yeterli olduğundan emin olunmalıdır.

Kaliteli, uygun fiyatlı ve aynı zamanda hayalet özellikli ekran koruyucu satın almak istiyorsanız sitemizi inceleyebilirsiniz. Sitemiz üzerinden satışını yaptığımız ekran koruyucu modellerinin bazıları şu şekildedir;

Bu yazımızda sizler için Ekran Koruyucu Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz sorusuna cevap verdik. Ekran koruyucu ve pek çok farklı ekipmanı, cihazı toptan şekilde almak için sitemizi inceleyebilirsiniz. Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için iletişim kanallarımızdan birini kullanarak, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et