BLOG
Yayın Tarihi : 07.06.2022 23:27 | Güncellenme Tarihi : 17.07.2022 23:11 | Blog
KLAVYE İLE OYNANAN EĞLENCELİ OYUNLAR

KLAVYE İLE OYNANAN EĞLENCELİ OYUNLAR

Bilgisayarlarda kullanılan çevre birimlerinden biri de “Klavye” olarak bilinir. Oyun oynamak, günlük kullanım ve iş hayatında kullanılmak için farklı klavye modelleri mevcuttur. Her bir klavye modeli farklı alanlarda kullanılabilse dahi modellerdeki küçük değişiklikler ile belirli bir alan için kullanımı daha uygun hale getirilmiştir.

Özellikle bilgisayardan oyun oynamayı sevenler için klavye oldukça önemli bir çevre birimidir. Bilgisayar üzerinden klavye ile binlerce oyun oynanabilmektedir.

Bu yazımızda sizler için Klavye İle Oynana Oyunlardan bahsedeceğiz ve Klavye Seti Önerilerinde bulunacağız.

Dragon Ball FighterZ

Dragon Ball FighterZ, 13 Ocak 2018 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Dragon Ball FighterZ oyunu, 2.5D dövüş oyunu olarak değerlendirilmektedir. Klasik bir dövüş oyunu olan Dragon Ball FighterZ ile klavyede tuş kombinasyonları yapılır. Bu yüzden oyuncular Dragon Ball FighterZ oynarken kaliteli bir klavye setine ihtiyaç duymaktadır.

Business Tour

Business Tour, bilgisayar başında oynanabilen masabaşı oyunlardan birisidir. Business Tour oyunu, 27 Temmuz 2017 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Business Tour oyunu tüm dünya tarafından bilinen masabaşı oyunlarından birine benzetilmektedir. Oyundaki temel amaç; zar atarak ilerlemek ve oyun tahtasındaki yerleri alarak, diğer oyuncuları iflasa sürüklemektir.

Business Tour oyununu oynayabilmek için sadece mouse yeterli olduğu gibi aynı zamanda bir klavyeyle de oynayabilirsiniz.

World of Warcraft

Dünyada en çok bilinen oyunlardan biri olan World of Warcraft, 23 Kasım 2004 tarihinde piyasaya sürülmüştür. World of Warcraft oyunu, çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu olarak değerlendirilmektedir. Oyun karmaşık bir yapıya sahip olduğu gibi aynı zamanda hızlı tuş kombinasyonları yapılması gerekmektedir. Bu yüzden World of Warcraft oynarken oyuncular kaliteli bir klavye setine ihtiyaç duymaktadır.

Klavye Setlerine Göz Atmayı Unutma

Sitemizde pek çok farklı modelde klavye seti görebilirsiniz. Klavye setlerimizi inceleyerek uygun fiyata kaliteli bir klavye seti satın alabilir ve klavye ile oynanan oyunlarda farkınızı gösterebilirsiniz.

Sitemizde toptan satışını yaptığımız klavye seti modellerinden bazıları şu şekildedir;

Bu yazımızda sizler için Klavye İle Oynana Oyunlardan bahsettik ve Klavye Seti Önerilerinde bulunduk. Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için sitemizi inceleyebilir ya da iletişim kanallarımızdan birini kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et