BLOG
Blog Grupları
Yayın Tarihi : 09.03.2022 22:38 | Blog
DOĞRU OYUN KUMANDASI NASIL SEÇİLİR?

DOĞRU OYUN KUMANDASI NASIL SEÇİLİR?

Oyun kumandası ya da bir başka isimle oyun kolu, oyun oynarken kullanılan çevre birimlerinden biridir. PS, Xbox ya da bilgisayar üzerinden oyun oynarken oyun kolu kullanılabiliyor.

Oyun kolları, günümüzde pek çok oyun ile farklı cihazlar üzerinde uyumludur. Bu yüzden sık sık tercih edilmektedir. Oyun kolu ile oyun keyfini katlamak isteyen kişilerin en sık sorduğu soru ise “Doğru Oyun Kumandası Nasıl Seçilir?” sorusudur.

Bu yazımızda sizler için Doğru Oyun Kumandası Nasıl Seçilir sorusuna cevap vereceğiz.

Cihazınızla Uyumlu Modeller Seçmeliyiz

Oyun kolu satın alırken dikkat etmeniz gereken temel özellik, cihazınızla uyumlu bir oyun kolu modeli seçmek olmalıdır. Cihazınızla uyumlu olmayan bir model tercih ederseniz, oyun kolunun işlevleri doğru bir şekilde yerine getiremeyebilir ya da hiç çalışmayabilir.

Cihazınızla uyumlu bir oyun kolu seçmek için oyun kolu modelinin özellikler kısmındaki uyumlu olduğu modelleri göz atabilirsiniz. Böylece cihazınızla uyumlu bir model seçebilir ve oyun keyfinizi yaşamaya başlayabilirsiniz.

Kalitede Güven Veren Markaları Tercih Etmeliyiz

Her teknolojik üründe olduğu gibi oyum kolu seçerken de dikkat edilmesi gereken temel özelliklerden biri, ürünün kalitede güven veren markalardan birine ait olmasıdır. Kalitede güven veren markalardan biri seçerek; oyun zevkinizi katlayabilir, uzun süre aynı kolu kullanarak tasarruf sağlayabilir ve oyun oynarken oyun kolu hissiyat farkını hissedebilirsiniz.

Hadron; aux kablo, çeşitli adaptörler, hdmi kablo, oyun kolu, oyuncu klavye ve mouse gibi pek çok farklı ürün satışını gerçekleştirmektedir. 2017 yılında kurulan Hadron Bilişim A.Ş. kullanıcılarına sunduğu ürünlerin çeşitliliğinin yanında kaliteli ürün üretmesiyle dikkat çekmektedir. Bu yüzden oyun kolu satın almak isteyen kişiler, kalitede güven veren Hadron markasını rahatlıkla seçebilir.

Tarzını Farklı Renk Seçenekleriyle Yansıt

Cihazınızla uyumlu ve kaliteli bir oyun kolu seçtikten sonra tercih ettiğiniz oyun kolu modelinin rengini seçebilirsiniz. Oyun kolu renk seçeneklerinden birini seçerek, tarzınızı yansıtabilirsiniz. Böylece tarzınızı, oyun kolu üzerinden de yansıtabilirsiniz.

Sitemizde toptan satışını yaptığımız oyun kollarından bazıları şu şekildedir;

Ürünlerimizin diğer renk seçeneklerini görebilmek için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Bu yazımızda sizler için Doğru Oyun Kumandası Nasıl Seçilir sorusuna cevap verdik. Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için sitemizi inceleyebilir ya da iletişim kanallarımızdan birini kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et