HADRON HD8886, 42V 2A çıkış gücü sunan ve toplamda 84W güç destekleyen scooter adaptörü modelidir. 8.0x5.5 mm bağlantı yapısı ile elektrikli scooter bataryalarında enerji bağlantısı ve şarj işlemleri için kullanılır.
8.0x5.5 mm bağlantı yapısı ile tasarlanan bu model, sabit enerji ihtiyacı bulunan sistemlerde teknik kullanım için uygundur. Ürün seçimi yapılırken cihazın voltaj, akım ve bağlantı değerlerinin ürün ile uyumlu olması gerekir.
| Marka | HADRON |
| Model | HD8886 |
| Ürün Tipi | Scooter Adaptörü |
| Güç | 84W |
| Çıkış Voltajı | 42V |
| Çıkış Akımı | 2A |
| Bağlantı Tipi | 8.0x5.5 mm |
| Renk | Siyah |
Uyumluluk
Not: Ürün seçimi yapılırken kullanılacak cihazın voltaj, akım ve bağlantı değerlerinin ürün ile uyumlu olması gerekir.
Yasal Bilgilendirme: Ürün açıklamasında yer alan bilgiler teknik kullanım amaçlıdır. HADRON marka ismi ve ilgili model kodu tescilli ticari markadır.


