HADRON HD8889, 29.4V 5A çıkış gücü sunan ve toplamda 147W güç destekleyen scooter adaptörü modelidir. 3 Pin 9 mm bağlantı yapısı ile elektrikli scooter bataryalarında enerji bağlantısı ve şarj işlemleri için kullanılır.
3 Pin 9 mm bağlantı yapısı ile tasarlanan bu model, sabit enerji ihtiyacı bulunan sistemlerde teknik kullanım için uygundur. Ürün seçimi yapılırken cihazın voltaj, akım ve bağlantı değerlerinin ürün ile uyumlu olması gerekir.
| Marka | HADRON |
| Model | HD8889 |
| Ürün Tipi | Scooter Adaptörü |
| Güç | 147W |
| Çıkış Voltajı | 29.4V |
| Çıkış Akımı | 5A |
| Bağlantı Tipi | 3 Pin 9 mm |
| Renk | Siyah |
Uyumluluk
Not: Ürün seçimi yapılırken kullanılacak cihazın voltaj, akım ve bağlantı değerlerinin ürün ile uyumlu olması gerekir.
Yasal Bilgilendirme: Ürün açıklamasında yer alan bilgiler teknik kullanım amaçlıdır. HADRON marka ismi ve ilgili model kodu tescilli ticari markadır.


