HADRON HDX1767, optik sürücüsü bulunmayan bilgisayarlarda CD ve DVD okuma yazma işlemleri için kullanılan USB 3.0 harici DVD RW sürücüdür. 9.5 mm slim sürücü yapısı, siyah gövde tasarımı ve USB Type-A bağlantısı ile notebook, masaüstü bilgisayar ve uyumlu USB bağlantılı sistemlerde değerlendirilir.
Ürün DVD-ROM 8X, CD-ROM 24X okuma; DVD-R 8X, DVD-RW 4X ve CD-R 24X yazma hız değerleri ile sunulur. 5V DC USB besleme yapısı, 0.5A - 1A standart USB akımı ve tak çalıştır kullanım desteği ile CD/DVD disk okuma, yazma, veri yedekleme ve kurulum medyası kullanımı gereken işlemlerde kullanılabilir.
| Marka Model | HADRON HDX1767 |
| Ürün Tipi | Harici DVD RW Sürücü |
| Bağlantı Arayüzü | USB 3.0 |
| Sürücü Yapısı | 9.5 mm Slim DVD RW |
| Okuma Hızı | DVD-ROM 8X, CD-ROM 24X |
| Yazma Hızı | DVD-R 8X, DVD-RW 4X, CD-R 24X |
| Giriş Voltajı | 5V DC |
| Akım Desteği | 0.5A - 1A Standart USB Akımı |
| Bağlantı Tipi | USB Type-A |
| Disk Uyumu | CD, CD-R, CD-RW, DVD-R, DVD-RW ve Uyumlu Optik Diskler |
| Kullanım Yapısı | Tak Çalıştır Harici Optik Sürücü |
| Gövde Yapısı | ABS Gövde |
| Kullanım Alanı | USB Bağlantılı Notebook, Masaüstü Bilgisayar ve Uyumlu Sistemler |
| Renk | Siyah |
Not: Kullanım öncesinde bilgisayarın USB port yapısı, disk formatı ve sistem uyumluluğu kontrol edilmelidir. USB hub üzerinden kullanımda güç yetersizliği oluşabileceği için doğrudan USB bağlantısı tercih edilmelidir. Okuma ve yazma hızları kullanılan disk yapısı, sistem performansı ve bağlantı koşullarına göre değişebilir.
Yasal Bilgilendirme: Ürün açıklamasında yer alan bilgiler teknik kullanım amaçlıdır. HADRON marka ismi ve ilgili model kodu tescilli ticari markadır.


