NODAR ND816 Standart Klavye, günlük bilgisayar kullanımında klavye ihtiyacını karşılamak için hazırlanan kablolu bilgisayar ekipmanıdır. Siyah gövde yapısı, tam boy klavye tasarımı ve Türkçe Q dizilim yapısı ile ev, ofis, eğitim ve günlük bilgisayar kullanımında değerlendirilebilir.
Ürün USB kablolu bağlantı yapısı üzerinden kullanılabilir. Sayısal tuş takımı, fonksiyon tuşları ve standart tuş yapısı ile yazı yazma, ofis işlemleri, eğitim çalışmaları ve günlük bilgisayar kullanımı için uygundur. Masaüstü bilgisayar, laptop, mini PC, Smart TV ve USB klavye desteği bulunan medya cihazlarında kullanım için değerlendirilebilir.
| Marka / Model | NODAR ND816 |
| Ürün Tipi | Standart Klavye |
| Bağlantı | USB-A Kablolu Bağlantı |
| Klavye Yapısı | Tam Boy, Türkçe Q Dizilim, Sayısal Tuş Takımlı |
| Tuş Yapısı | Standart Tuş |
| Teknik Değer | 5V DC, <100mA |
| Kablo Uzunluğu | 1.2 m |
| Ölçü / Ağırlık | 438 x 128 x 22 mm / 343 g |
| Uyumluluk | Bilgisayar, Laptop, Mini PC, Smart TV ve USB Klavye Destekli Medya Cihazları |
| Set İçeriği / Renk | 1 adet klavye / Siyah |
Yasal Bilgilendirme: Ürün açıklamasında yer alan bilgiler teknik kullanım amaçlıdır. NODAR marka ismi ve ilgili model kodu tescilli ticari markadır.

563,95 TL
494,47 TL
290,19 TL
290,19 TL
736,60 TL
435,77 TL

