HADRON HDX2602 Multimedya Mini Klavye, günlük bilgisayar kullanımında klavye ihtiyacını karşılamak için hazırlanan kablolu bilgisayar ekipmanıdır. Siyah gövde yapısı, mini klavye tasarımı ve multimedya kısayol tuşları ile ev, ofis, eğitim ve günlük bilgisayar kullanımında değerlendirilebilir.
Ürün USB kablolu bağlantı yapısı üzerinden kullanılabilir. Kompakt gövde yapısı, Türkçe Q dizilim, fonksiyon tuşları ve 10 multimedya kısayol tuşu ile dar alanlarda, masaüstü kullanımda ve medya kontrol işlemlerinde pratik kullanım sağlar. Masaüstü bilgisayar, laptop, mini PC, Smart TV ve USB klavye desteği bulunan medya cihazlarında kullanım için değerlendirilebilir.
| Marka / Model | HADRON HDX2602 |
| Ürün Tipi | Multimedya Mini Klavye |
| Bağlantı | USB-A Kablolu Bağlantı |
| Klavye Yapısı | Mini, Türkçe Q Dizilim, 10 Multimedya Kısayol Tuşlu |
| Tuş Yapısı | Lazer Baskılı Tuş |
| Teknik Değer | 5V DC, <100mA / 0.5W |
| Kablo Uzunluğu | 1.2 m |
| Ölçü | 3 x 33 x 15 cm |
| Uyumluluk | Bilgisayar, Laptop, Mini PC, Smart TV ve USB Klavye Destekli Medya Cihazları |
| Set İçeriği / Renk | 1 adet klavye / Siyah |
Yasal Bilgilendirme: Ürün açıklamasında yer alan bilgiler teknik kullanım amaçlıdır. HADRON marka ismi ve ilgili model kodu tescilli ticari markadır.

281,55 TL
380,81 TL
437,41 TL
281,55 TL
543,95 TL
710,42 TL

