HADRON HD8834 monitör adaptörü, 14V çıkış voltajı, 3.5A çıkış akımı ve 49W güç değeri ile uyumlu cihazların enerji ihtiyacını karşılamak amacıyla kullanılan bir güç adaptörüdür. 6.5x4.4 mm içten pinli bağlantı yapısı sayesinde uygun girişe sahip monitör sistemlerinde kullanım sağlar.
Bu adaptör, teknik değerleri uyumlu cihazlarda kararlı enerji aktarımı için kullanılabilir. Monitörlerin yanı sıra uygun voltaj, akım ve bağlantı ölçüsüne sahip küçük ekran televizyonlar ve benzer görüntüleme sistemlerinde de kullanılabilir. Ürün seçiminde cihazın giriş voltajı, ihtiyaç duyduğu akım değeri ve bağlantı yapısının uyumlu olması gerekir.
| Marka | HADRON |
| Model | HD8834 |
| Ürün Tipi | Monitör Adaptörü |
| Çıkış Voltajı | 14V DC |
| Çıkış Akımı | 3.5A |
| Güç | 49W |
| Bağlantı Ölçüsü | 6.5x4.4 mm İçten Pinli |
| Renk | Siyah |
Not: Ürün uyumluluğu için cihazın giriş voltajı, akım ihtiyacı ve bağlantı yapısı kontrol edilmelidir. 14V dışındaki voltaj değerine sahip cihazlarda kullanılmamalıdır. Adaptörün amper değeri cihaz ihtiyacına eşit veya daha yüksek olmalıdır.
Yasal Bilgilendirme: Ürün açıklamasında yer alan bilgiler teknik kullanım amaçlıdır. HADRON marka ismi ve ilgili model kodu tescilli ticari markadır.


