HADRON HD794, 12V 10A çıkış değerine sahip ve toplam 120W güç sağlayan LED kamera adaptörü modelidir. 5.5x2.5 mm DC uç yapısı ile LED aydınlatma sistemleri, güvenlik kamerası sistemleri ve uygun teknik değerlere sahip 12V cihazlarda enerji bağlantısı için kullanılır.
Adaptör yapısına sahip bu model, uygun voltaj, amper ve uç ölçüsü gerektiren cihazlarla kullanıma uygundur. Ürün seçimi yapılırken cihazın teknik değerlerinin adaptör ile uyumlu olması gerekir.
| Marka | HADRON |
| Model | HD794 |
| Ürün Tipi | LED Kamera Adaptörü |
| Güç | 120W |
| Çıkış Voltajı | 12V |
| Çıkış Akımı | 10A |
| Uç Ölçüsü | 5.5x2.5 mm |
| Renk | Siyah |
Uyumluluk:
Not: Ürün seçimi yapılırken cihazın voltaj, amper ve uç ölçüsünün uyumlu olması gerekir.
Yasal Bilgilendirme: Ürün açıklamasında yer alan bilgiler teknik kullanım amaçlıdır. HADRON marka ismi ve ilgili model kodu tescilli ticari markadır.


